Wczytuję dane...
Czas dostawy

Zamówiony przez Państwa produkt wysyłany jest w terminie wskazanym przy jego prezentacji, za pośrednictwem firmy kurierskiej lub poczty. Przy każdym produkcie znajdą Państwo informację dotyczącą typowego dla danego wzoru, terminu realizacji zamówienia*.

Jeżeli nie zajdą żadne szczególne lub niezależne od naszej firmy okoliczności, zamówiony produkt dostarczymy w tym terminie**


Jeżeli czas realizacji miałby być dłuższy niż podany, skontaktujemy się z Państwem telefonicznie, aby poinformować o ewentualnym opóźnieniu oraz w celu potwierdzenia aktualności zamówienia. 

Przesyłki dostarczane za pośrednictwem firmy kurierskiej powinny dotrzeć następnego dnia roboczego po dniu ich nadania. Wysyłki realizowane są od poniedziałku do piątku. Nie wysyłamy biżuterii z dostawą na weekend. 

Przesyłki dostarczane za pośrednictwem Poczty Polskiej docierają zwykle w ciągu 2-3 dni od ich nadania.

* W przypadku zamówienia biżuterii z brylantami, z kamieniami o konkretnej, rzadkiej charakterystyce, czas oczekiwania może nieco się wydłużyć – o czym Klient zostanie poinformowany.

** Zamówienie złożone w dniu roboczym do godziny 11.00 uważa się za złożone w tym samym dniu, jeżeli zamówienie zostanie zarejestrowane po godzinie 11.00, uważa się za przyjęte do realizacji w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu wpłynięcia zamówienia. Dniem roboczym jest dzień od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.